پنیر گودا قالبی متوسط (500 گرمی )

گودا پنیر نیمه سخت و زرد رنگی است که از شیر گاو تولید می شود. این پنیر، اولین بار در روستای گودا در جنوب هلند تولید شد و قدمت آن به قرن 12 می رسد. گودا، یکی از معروفترین پنیرهای جهان و محبوب ترین و پرفروش ترین پنیر هلند، رایحه ای ملایم و گردویی و طعم و بویی شبیه به خامه دارد و به همین دلیل برای هر ذائقه ای خوشایند و مطلوب است.
429,000 ریال

مدت زمان رسیدن پنیر گودا 60 روز است و یک کیلوگرم از آن ارزش غذایی معادل 14-16 کیلو گرم شیر تازه گاو را دارد و سرشار از پروتئین، فسفر و كلسيم است. پنیر گودا به صورت فله، وکیوم و اسلایس عرضه می شود و مدت ماندگاری آن 3 ماه در یخچال پیش از باز کردن بسته بندی و 1 هفته در یخچال (دمای 4-8 درجه سانتیگراد) پس از باز کردن بسته بندی است. خانواده پنیر گودا شامل گودا ساده، گودا زیره، گودا چیلی، گودا سیاه دانه، گودا گردویی، گودا پستوی سبز، گودا پستوی قرمز می باشد.

گودا را به همراه میوه جاتی مانند سیب و گلابی و انگور، کراکر های سبوس دار و بیف و بوقلمون در میهمانی ها سرو نمایید. این پنیر در اثر حرارت دیدن ذوب می شود و کمی کش می آید. از گودا در انواع سالاد و صبحانه، انواع غذاهای گرم مانند پیتزا و لازانیا، در تهیه سوپ ها، سس ها و ساندويچ های سرد و گرم می توان استفاده کرد.

 

پیتزا گودا

پیتزا گودا

توسط
خانه پنیر
زمان پخت
20 دقیقه
درجه سختی
متوسط

دیگر غذاها با پنیر گودا قالبی متوسط (500 گرمی )

نظر شما در مورد این محصول چیست؟