پنیر پستوی قرمز قالبی متوسط (500 گرمی)

گودا پستو قرمز پنیر نیمه سخت و رسیده هلندی و از خانواده پنیر گودا می باشد. این پنیر حاوی ریحان خشک و عصاره لبو می باشد. به همین دلیل بافت آن قرمز رنگ می باشد.
429,000 ریال

مدت زمان رسیدن پنیر پستو قرمز 60 روز است و یک کیلوگرم از آن ارزش غذایی معادل 14-12 کیلو گرم شیر تازه گاو را دارد. به دلیل طی کردن دوره رسیدگی، این پنیر سرشار از پروتئین، فسفر و كلسيم است. پنیر گودا پستو قرمز به صورت فله، وکیوم و اسلایس عرضه می شود و مدت ماندگاری آن 3 ماه در یخچال پیش از باز کردن بسته بندی و 1 هفته در یخچال (دمای 4-8 درجه سانتیگراد) پس از باز کردن بسته بندی است.

پنیر پستو قرمز در اثر حرارت دیدن ذوب می شود.این پنیر به دلیل رنگ قرمز به شکل کیوب و یا رنده شده در انواع سالاد و یا بر روی پاستا بی نظیر است. از پستو قرمز به صورت سرد و گرم در تهیه انواع اسنک، اردورهای سرد و گرم برای پذیرایی در میهمانی ها و در انواع پیش غذا استفاده نمایید. از این پنیر در سالاد، پیش غذاها و بر روی تخته پنیر به همراه سیب، گلابی و گردو در میهمانی ها استفاده کنید. پستو قرمز را می توانید با روغن زیتون میکس کنید و به عنوان سس در انواع ساندویچ و پاستا استفاده کنید.

نظر شما در مورد این محصول چیست؟

نظرات کاربران

سلام