پنیر پستوی سبز قالبی متوسط (500 گرمی)

گودا پستو سبز پنیر نیمه سخت و رسیده هلندی و از خانواده پنیر گودا می باشد. پنیر پستو سبز دارای عصاره سیر و ریحان است. این پنیر، یادآور طعم سس پستو می باشد. سس پستو، حاوی پنیر پارمسان، سیر، ریحان، بادام زمینی و روغن زیتون است. رنگ سبز پستو به دلیل وجود کلروفیل ریحان می باشد.
429,000 ریال

مدت زمان رسیدن پنیر پستو سبز 60 روز است و یک کیلوگرم از آن ارزش غذایی معادل 14-12 کیلو گرم شیر تازه گاو را دارد. به دلیل طی کردن دوره رسیدگی، این پنیر سرشار از پروتئین، فسفر و كلسيم است. پنیر گودا پستو سبز به صورت فله، وکیوم و اسلایس عرضه می شود و مدت ماندگاری آن 3 ماه در یخچال پیش از باز کردن بسته بندی و 1 هفته در یخچال (دمای 4-8 درجه سانتیگراد) پس از باز کردن بسته بندی است.

پنیر پستو سبز را به همراه روغن زیتون و در صورت تمایل کمی سیر در بلندر بریزید و جهت سرو با انواع ساندویچ و پاستا و پیتزا از آن استفاده کنید. از این پنیر در سالاد، پیش غذاها و بر روی تخته پنیر در میهمانی ها استفاده کنید. پنیر پستو سبز در اثر حرارت دیدن ذوب می شود، به همین دلیل علاوه بر مصرف سرد، می توان در انواع املت، ساندویچ، پیتزا و غذاهایی نظیر دلمه نیز از این پنیر استفاده کرد. 

اسپاگتی با سس پستو

اسپاگتی با سس پستو

توسط
خانه پنیر
زمان پخت
30 دقیقه
درجه سختی
متوسط

دیگر غذاها با پنیر پستوی سبز قالبی متوسط (500 گرمی)

نظر شما در مورد این محصول چیست؟