شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت خانه پنیر

کاربر گرامی
با تشکر از حسن انتخاب شما برای بازدید و خرید از سایت خانه پنیر، احتراما به اطلاع شما میرساند به منظور استفاده بهینه از خدمات سایت خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید. ثبت نام در سایت خانه پنیر و استفاده از خدمات آن بدین معناست که شرایط و قوانین ذیل را مطالعه فرموده و مورد موافقت قرار داده‌اید. لازم به یادآوری است هر گونه شرایط و قوانین جدید در این سطور از طریق همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

قوانین عمومی 
تمامی اصول، روش‌های جاری و فرآیندهای سایت خانه پنیر مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن هستند. خانه پنیر، روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت‌رسانی و فروش محصولات و تغییرات احتمالی آن را مستمراً به اطلاع کاربران خود می‌رساند. لذا خواهشمند است کاربران با مطالعه این صفحه از تغییرات حاصله مطلع شوند. 
 

توصیف مشتری یا کاربر 
در تعریف عمومی به شخصی گفته می‌شود که با گذراندن مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا برای خرید نهایی محصولات در سایت بهره می‌گیرد. 

ارتباطات 
هنگام ثبت نام کاربر جدید در سایت خانه پنیر، کاربران برای ثبت نام نهایی می‌بایست آدرس، شماره تلفن و پست الکترونیکی خود را درسایت وارد کنند تا استفاده از خدمات سایت و برقراری ارتباط با ما امکان پذیر گردد. ما در حال حاضر بیشتر به صورت ارتباط تلفنی (تایید سفارش) و از طریق پست الکترونیکی (ارسال فاکتور خرید) با کاربران در ارتباط هستیم.

رعایت حریم شخصی
سایت خانه پنیر اطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند را به عنوان امانت، مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند. این سایت تضمین می‌کند در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های جدید جهت توسعه امنیت سایت، در راستای رضایتمندی کاربران کوشا باشد. 

چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا
در حال حاضر سرویس دهی فقط به شهر تهران امکان پذیر است. برای سفارشهای بالای ۵۰ هزار تومان و بالاتر ارسال رایگان می باشد و برای سایر مبالغ، هزینه ی پیک ۵ هزار تومان خواهد بود.

 امکان سفارش گذاری طی ۲۴ ساعت شبانه روز و هر روز هفته در سایت خانه پنیر فراهم است. سایت خانه پنیر کلیه سفارشات ثبت شده (بجز محصولات بخش فینگرفودها) را طبق جدول زیر ارسال می‌کند. ضمناً قبل از بازه زمانی ارسال، ارسال کالا از طریق تماس تلفنی هماهنگ می گردد و در صورتی که پاسخگو نباشید، ارسال کالا به بازه ی بعدی منتقل خواهد شد.

 

زمان ثبت ثبت سفارش

زمان ارسال کالا

شنبه تا پنجشنبه بین ساعت‌های 9 صبح الی 12 ظهر

بین ساعت‌های 1 بعد از ظهر الی 4 بعد از ظهر همان روز

شنبه تا چهارشنبه بین ساعت‌های 12 ظهر الی 4 بعد از ظهر

بین ساعت‌های 4 بعد از ظهر الی 7 بعد از ظهر همان روز

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 4 بعد از ظهر تا ساعت 9 صبح روز بعدبین ساعت های 9 صبح الی 12 ظهر روز بعد

پنجشنبه از بعد از ساعت 12 ظهر

بین ساعت‌های 9 صبح الی 12 ظهر روزشنبه

جمعه ها و روزهای تعطیل

اولین روز کاری بعدی بین ساعت‌های 9 صبح تا 12 ظهر


بدیهی است مسئولیت عدم ارسال کالا برای کاربرانی که آدرس خود را به صورت ناقص و یا غلط وارد کرده اند بر عهده سایت خانه پنیر نیست. سایت خانه پنیر می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام کند. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید. سایت خانه پنیر می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف کند.

استرداد کالا 
سایت خانه پنیر همواره تلاش می‌کند تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت و قبل از اتمام تاریخ انقضای درج شده بر روی محصولات تحویل مشتری گردد. این مورد برای پنیرهای با ماندگاری بالا (دو یا سه ماهه یا بیش از آن ) حداقل 15 روز و برای پنیرهای با ماندگاری کم (کمتر از دو هفته) حداقل 4 روز قبل از تاریخ انقضا درج شده روی محصول برای کاربر ارسال می‌گردد. خریدار می‌تواند از دریافت سفارشات تاریخ مصرف گذشته، بسته بندی باز شده، و سایرمحصولات با مشکلات فیزیکی که موجب خرابی محصول شده امتناع ورزد.

سیاست قیمت گذاری 
سیاست قیمت گذاری بر طبق قیمت مصرف‌کننده مندرج بر روی کالا و مبتنی بر احترام به حقوق مصرف‌کنندگان است و سایت خانه پنیر به صورت مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت ها اقدام می‌کند. لازم به ذکر است در مورد کالاهایی که به صورت فله‌ای فروخته می‌شوند قیمت نهایی ممکن است تا مثبت و منفی 150 گرم اختلاف قیمت داشته باشد. در مورد کالاهایی که به صورت سبد یا سینی پنیر فروخته می‌شوند مرجع قیمت نهایی سایت خانه پنیر بوده و قیمت نهایی فارغ از قیمت مصرف کننده محاسبه خواهد شد.

سیاست کمپین‌های تبلیغاتی و پرو موشن‌ها
سیاست نحوه اطلاع‌رسانی، ارسال محتوا (محتوای تصویری، نوشتاری و .... )، نوع مسابقه، تخصیص جوایز مربوط به کمپین‌ها و پرو موشن‌های آتی جز حقوق سایت خانه پنیر بوده و سایت در مورد ادامه و لغو کمپین‌ها خود مختار است. از طرفی سایت خانه پنیر حق استفاده از محتواهای تصویری (شامل فیلم، عکس، گرافیک و .... ) ارسالی از کاربران را خود را داراست. کاربران حق فروش خدمات ارئه شده کمپین را به طرف سوم نداشته و در صورت تخلف سایت خانه پنیر شکایت به مراجع ذی‌صلاح را حق خود می‌داند.

نمایندگی 
سامانه خانه پنیر هیچگونه نمایندگی خدمات سفارش الکترونیکی غیر از آدرس http://cheesehouse.ir ندارد و کلیه اقدامات از قبیل تراکنش‌های مالی و سایر خدمات قابل ارائه فقط از طریق دفتر اصلی این سایت صورت می‌گیرد. 

حوادث غیر مترقبه 
سایت خانه پنیر مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد. 
تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه سایت خانه پنیر مسئولیتی نخواهد داشت. 

محتوا
تمامی اطلاعات مربوط به کالاهای سایت (ترکیبات، ارزش غذایی، کاربرد محصول و ... ) مورد تایید کارخانه سازنده بوده و سایت مسئولیتی در قبال عدم تطبیق آنها نخواهد داشت. همه آنچه در سایت خانه پنیر در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود جزئی از اموال سایت خانه پنیر محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آنها مختص سایت خانه پنیر است.